איש מפתח

שיווק נדל"ן בקשר אישי

שלישי 20 פבר 2018

אודות איש מפתח

סוכנות הנדל"ן המתקדמת "איש מפתח" הוקמה לפני למעלה משני עשורים אי שם בשנת 1989 על ידי יענקלה זיני לאחר שסיים שירות צבאי בן 12 שנה במגוון תפקידים. יענקלה זיני הוא בוגר של קורס שיווק וניהול בנדל"ן מטעם המרכז לניהול עסקי, בוגר ביה"ס הגבוה לנדל"ן במגמת יועצים בכירים ומנהלים, בעל תעודת בורר ומגשר ובעל רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים. מאז הקים את החברה ליווה לקוחות רבים וניהל עסקאות רחבות היקף בתחום הנדל"ן בישראל בהצלחה עצומה. החברה שווקה עד כה למעלה מ-2000 יחידות דיור תוך ליווי צמוד של היזמים, החל משלב אפיון הפרויקט, דרך שלב התכניות והחוזים וכלה במכירת או השכרת הנכסים במחיר הגבוה ביותר.

בכל מקום בארץ, תמיד לפני כולם

המשרדים של חברת "איש מפתח" ממוקמים ברחוב הנשיא ויצמן 26 בחדרה אך החברה משווקת פרויקטים בכל רחבי הארץ מצפונה ועד דרומה. על דגל החברה חרוטים הערכים שמנחים אותה מיום היווסדה ושהפכו אותה לחברה שמהווה את חוד החנית של התחום. אנשי המקצוע שפועלים בחברה דוגלים בקשר אנושי והדוק עם כל לקוח ולקוח, שקיפות מלאה בכל התהליכים המקצועיים, טיפול אישי וזמינות מלאה. החברה מצליחה פעם אחר פעם למקסם את הרווח של הלקוחות שלה לשביעות רצונם המלאה בין אם מדובר בקניית דירה , בית ,וילה , מגרש לבניה עמית או מכירת נכסים על כל סוגיהן כולל חקלאי , או תעשיה ומסחר לבניה או השכרה.

מפתחות לא פותחים דלתות לעסקים – אנשי איש מפתח כן

החברה מסייעת ללקוחותיה בין היתר בגיוס הכספים בהתאם לצורך ומתמחה במכירת פרויקטים זמן רב לפני שהם יוצאים לדרך (מכירת פרויקטים "על הנייר"). כמו כן "איש מפתח" מספקת שירותים של ליווי מקצועי וניהול נכסים להשכרה (דירות להשכרה בחדרה). אנשי המקצוע של חברת "איש מפתח" מבצעים באופן תדיר בדיקות של דיירים ושוכרים, סקירות של בטחונות וערבויות והחתמה על חוזים תקינים ומסודרים. כתוצאה מכך, מתגאים המומחים של "איש מפתח" בעובדה שברוב המוחלט של עסקאות ההשכרה, הדיירים השוכרים אוחזים בדירות למשך לפחות חמש שנים ברציפות. בנוסף לכל זה, החברה מטפלת באופן שגרתי בהשכרת נכסים למשרד הביטחון ועובדת מול חברות שונות שפועלות מול משרד השיכון ומשרד הבריאות לרבות גופים שמעוניינים להשכיר נכסים לנפגעי נפש למטרות שיקום בקהילה.

תחומי התמחות נוספים

סיוע בכל התהליכים של רכישה ומכירה של נכסים (דירות למכירה בחדרה) יד שנייה כגון:

keyman

  • דירות גן
  • דירות גג
  • פנטהאוזים
  • דופלקסים
  • דירות 2-5 חדרים
  • מגרשים לבנייה עצמית
  • מגרשים תעשייתיים
  • פרויקטים מגוונים לבנייה באזור הים ובמזרח העיר חדרה

במידה ואתם מעוניינים לקבל את השירות המתקדם ביותר וליהנות מיועץ אישי שילווה אתכם לאורך כל הדרך, זה הזמן ליצור קשר עם חברת "איש מפתח" ולהתחיל לדבר על הצלחה ורווחים.

 

קטגוריות באתר

נדל"ן חדרה
אודותינו
צור קשר
 
התחברות

כניסה לחשבון

שם משתמש
סיסמה
זכור אותי

אנחנו כאן

כתובת: רחוב הנשיא וייצמן 26, חדרה
אימייל: yankale@key1.co.il
טל/פקס: 04-6343536
נווט למשרדי איש מפתחנווט למשרדי איש מפתח